AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

 

Batman'da nakliyat alanında birçok başarıya imza atmış olan firmamız üst düzey kaliteli hizmet vermek misyonu ile çalışma hayatına devam eden bir şirkettir. Bu sektörde ki misyonumuz her zaman müşterilerin memnun kalmasını sağlamaktır. Bu amacımızı gerçekleştirebilmek için doğru yatırımlar yapmayı ve personel ile birlikte kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Firmamız nakliyat ve mobilya montaj alanında uzmanlaşarak sizlere doğru hizmeti kısa süre içerisinde uygun fiyatlarla sunuyoruz. Kurumsal ve evden eve nakliyat alanlarında hizmet vermekteyiz.  Bizimle çalışan kişi ve kurumların yaptığımız işten memnun olması adına çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Evden eve nakliyat ile ülke geneline profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Çalışma felsefemiz, mümkün olan en verimli şekilde en yüksek kaliteli hizmeti sürdürmek üzerine kurulmuştur. Liderlik, yenilikçilik ve teknoloji aracılığıyla sürekli süreç iyileştirmeye kararlıyız.

Teknoloji ve kaliteli gelişmiş cihazlarla ürettiğimiz mobilya imalat çalışmalarını müşterilerimizle buluşturmak. Özgün, klasik ve modern tasarıma sahip mobilya imaları üreten Batman Montaj, kaliteli mobilyaları tüketicilere uygun fiyatlarla sunmaktır. Yüksek kaliteli hizmet, maliyet kontrolü ve insan sermayemizin geliştirilmesiyle, şirketin ve çalışanlarının devamlılığını sağlamak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli finansal maddeyi sağlamaktır.

* Taşıma hizmeti yaptığımız tüm eşyaların muhafazasını sağlamak

* Bize hizmet teslim eden şahısların özel hayatına saygı göstermek

* Taşımacılığını üstlendiğimiz eşyalara titiz davranmak, emanete hiyanet etmeme ilkesiyle çalışmak

* Sorun çözmek ve güler yüzlü hizmeti sergilemek

* Gizli hiç bir ücret olmaması ve işimizi programlı yapmak

 

Vizyonumuz

 

Evden eve taşımacılık ve mobilya montaj alanlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güven kazanmayı, profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi sağlamaktır. Batman'da parmak ile gösterilen bir firma olduğumuzu göstermek. En son teknolojilerle kalite ve müşteri hizmetleri ile uluslararası pazarda kapsamlı lojistik operasyon hizmetlerinin lideri olmak. Vizyonumuzu yerine getirmeye sıkı sıkıya bağlı olarak, tutkuyla ilerliyor teknolojik yükseltme ve beceri geliştirme yoluyla hizmetlerimizi sürekli olarak değer katarak müşterilerimizin beklentilerini aşıyoruz.

Sürekli kendini geliştiren firmamız nakliye alanında araç filosunu geliştirerek daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Ayrıca eğitimli ve donanımlı çalışanlar ile sürekli kendini yenileyen yatırımlar yapmaktadır. Günümüz çağına gereklerine uyan geleceğe hazırlayan bir yapıya sahiptir. Herkes için yaşam kalitesini zenginleştirmek ve hizmet ettiğimiz topluluklarda sivil ve sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek için profesyonel bir ortam sağlıyoruz.

İşimizi karlı bir şekilde yürütmenin yanı sıra, amacımız güvenli ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlamak olan hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için sorumlu bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Deneyimli kadromuz ile pratik çözümler sunarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Sosyal sorumluluk ve çevresine örnek olan bir firma olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize tutkumuzu, yaratıcılığımızı ve hizmet memnuniyetine% 100 bağlılığımızı sunuyoruz.

Bizimle tanışın

İyi düşünün iyi taşının

Ekonomik ve güvenilir

Hizmetin en kalitesini bizimle yaşayın...
REFERANSLAR