AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

ASANSÖRLE TAŞIMA HİZMETİ

ASANSÖRLÜ TAŞIMA HİZMETİ

Taşınmayı mı planlıyorsun? Bu durumda eşyalarınızın hasarsız ve güvenli bir şekilde eski evinizden yeni evinize taşınmasından başka bir şey istemezsiniz.  Asansörlü taşıma hizmeti ile sizlere eşyalarınızı bir üst kata güvenli bir şekilde taşımak için basit ama etkili bir hizmet sunuyoruz. Özellikle büyük mobilyalarınız veya kırılgan mobilyalarınız varsa, bir mobilya asansörü kullanmak gerekli olabilir. Taşınırken tüm mobilyaların ve diğer eşyaların dikkatlice taşınması önemlidir. Asansörlü bir taşıma kiralamak buna katkıda bulunur. Üst katlardan hareket ederken Asansörlü bir taşıma kullanarak, eşyalara zarar verme şansı çok daha düşüktür. Mobilyaların uzun süre manevra yapmasına gerek olmadığı için, kasa ve kapı dikmelerinin hasar görme riski de azalır. Avantajlı Söküm Hizmeti ile bir kaldırma asansörünü kolay ve ucuza kiralayabilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O halde okumaya devam edin!

Ucuza Asansörlü bir asansör kiralayın

Taşınmanın kalitesine değil, aynı zamanda hareketin nihai fiyatına da büyük önem veriyoruz. Taşınmak zaten yeterince pahalı ve bu yüzden hareketinizi mümkün olduğunca ucuza gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu nedenle bizden ucuza Asansörlü bir taşıma kiralayabilirsiniz. Asansörlü taşıma kiralarken, her zaman asansörü çalıştırabilecek profesyonel bir taşıyıcı olmalıdır. Ekstra taşıma ve taşıma işçileri için maliyetler sınırlıdır ve hızlı ve ucuza hareket edebilirsiniz!

Asansörlü bir taşıma kiralama avantajları

Asansörlü bir taşıma kiralamanın birçok avantajı vardır. Asansörlü taşıma kiralamanın sizin için en önemli avantajlarını listelemek istiyoruz:

§  Çok daha az yaralanma riski: Yanınızda taşımak zorunda olmadığınız ve bu nedenle kasları veya benzerlerini geremediğiniz için, Asansörlü bir taşıma kullanırken yaralanma riski önemli ölçüde azalır.

 

§  Daha hızlı hareket etme:. Dar bir merdivenden geçmeniz gerekmez, büyük koltuğunuzu Asansörlü taşıma aşağıya yada yukarıya rahat bir şekilde taşıyabiliriz.

 

§  Para tasarrufu: Asansörlü taşıma ile hareketiniz daha hızlıdır, bu nedenle Asansörlü bir taşıma kiralayarak paradan tasarruf edersiniz!

 

§  Daha az mobilyaya zarar verme riski: Mobilyalarınızın ve diğer ev eşyalarının taşınması, merdivenlerden insan gücüyle değil, kaldırma asansörü aracılığıyla güvenli bir şekilde yapılır. 

 

 

Profesyonel Asansörlü taşıma

Asansörlü taşımanın bakımı da düzenli olarak yapılır, böylece hareketiniz sırasında kusur riski sınırlanır. Geçmişte, asansörlü taşımaların tamamı yakıtla doldurulurken. Günümüzde Asansörlü taşımaların çoğu elektrikle çalışmaktadır. Asansörlü taşıma, 18 metre yüksekliğe kadar olarak gelir. 

Asansörlü taşıma otomatik olarak kiraladığınız profesyonel taşıyıcı

Asansörlü taşıma ile hareketinizin güvenli ve verimli bir şekilde yapılmasını sağlar. Taşıyıcı, hali hazırda Asansörlü taşıma çalıştırmada çok fazla deneyime sahiptir. Taşıyıcı her zaman Asansörlü taşıma yönettiği için, asansörün tam olarak nasıl çalıştığı ve doğru kullanılıp kullanılmadığı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Taşıyıcımız, sizin için Asansörlü taşıyıcıların kullanımı ile ilgili bilgi ve uzmanlığını kullanmaktan mutluluk duyacaktır. 

Asansörlü taşıma kiralarken nelere dikkat etmeliyim?

Asansörlü bir taşıma kiralamayı seçerseniz, birkaç şeyi hesaba katmanız iyi olur:

§  Asansörlü bir taşımanın yüksekliği kaldırıp kaldıramayacağından emin değil misiniz? Ardından, Asansörlü taşımanın kiralanmasını onaylarken bunu lütfen bize iletin. Şimdi bir fiyat teklifi istemekten çekinmeyin, ancak çalışanları ile temas sırasında hakkınızdaki şüphelerinizi bize iletin.

 

§  Taşınma gününde yeterli alan olduğundan emin olun. Hareket eden bir asansör, taşıma yukarı çıktığı yerde alana ihtiyaç duyar.

 

§  Hareketi kendiniz yaparsanız, her şeyin doğru şekilde paketlendiğinden emin olun. Modern ve güvenli hareket eden asansörler ile çalışıyoruz ancak taşınma sırasında eşyaların düşmesini engellemek istiyoruz. Her şeyi düzgün bir şekilde paketleyerek hasar riski sınırlandırılır.

 

Ev içeriğinizi uygun şekilde paketlemek, hasar riskini azaltır

Tüm ev içeriğinizin Asansörlü battaniyeler, köpüklü ambalajlar veya asansörlü kutularla iyice paketlendiğinden emin olun. Asansörlü bir taşıma hareket etmenin çok güvenli olmasına rağmen, her zaman ev eşyalarınızın zarar görmesini önlemek istiyoruz. Buna ek olarak, uygun şekilde paketlenmedikleri için nesnelerin taşınma sırasında düşmesi de çevredeki kişiler için tehlike oluşturur. Profesyonel taşıma ekipmanları ve yüksek kaliteli taşıma kutuları da bizden temin edilebilir.

Evinizde endişe verici eşyalarınız olabilir çünkü bunları nasıl taşıyacağınızdan emin değilsiniz. Bir dolabın, çamaşır makinesinin, buzdolabının veya akvaryumun taşınması hakkında sık sık sorular alıyoruz. 

 

Neden Uygun Fiyatlı Kaldırma Hizmetini seçmelisiniz?

Uygun Fiyatlı Kaldırma Hizmeti, adından da anlaşılacağı gibi, çok uygun fiyatlı bir nakliye şirketidir. Taşıyıcılarımız iyi eğitilmiştir ve verimli çalışır, bu da zamandan ve dolayısıyla paradan tasarruf sağlar. Avantajlı Kaldırma Hizmetinin faydalarını sizin için listelemek istiyoruz. Bu şekilde neyi seçtiğinizi bilirsiniz. Avantajlı Kaldırma Hizmetini seçerseniz, şunları seçersiniz:

§  Tasarruf. Taşınmanın pahalı olması gerekmediği gibi profesyonel taşınmanın da gerekmediğine inanıyoruz.

§  Güvenilirlik: Taşıma hizmetimizin ortalama puanı 8,7'dir! Birçok memnun müşteri sizden önce geldi.

§  Deneyim: Her gün Türkiye genelinde taşınma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Avantajlı Taşınma Hizmeti hizmetinizdedir ve taşınmanızın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

§  Şeffaf oranlar: Ücretlerimizi, fiyatlar sayfamızda açıkça görüntülendiğini göreceksiniz.

§  Eğitimli taşıyıcılar: Taşıyıcılarımız yalnızca deneyime sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda taşıyıcı olmak için eğitilirler. Sizin için sorunsuz ve sorunsuz bir hareket sağlarlar. Eğitimleri ve deneyimleri sayesinde hızlı ve verimli çalışırlar, bu da taşınma maliyetlerinden tasarruf sağlar.

§  Yüksek kaliteli Asansörlü malzeme: Eşyalarınızı güvenli ve hasarsız taşımak için yalnızca iyi malzemeler satın alıyoruz.

 
REFERANSLAR