AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETİ

Evden eve nakliye

 

Müşterilerimizin büyük bir çoğunluğunun talep ettiği evden eve nakliye hizmetinde Batman'da bu işi en iyi yapan firma olduğumuzu iddia ediyoruz. Ev nakliyesi yaparken bu işin gerçekten eğitimini almış kişiler olması gerekir. Yoksa sizin canınızı sıkabilir stres dolu bir gün yaşarsınız. Nakliye hizmetinde sorun yaşamak istemiyorsanız bazı kurallar var bunlara dikkat etmeniz gerekir.

1. Firma'nın vergi levhası olup olmadığını kontrol ediniz.

2. Firma'nın kendi taşıma aracı var mı? Yoksa o firmanın korsan olma ihtimali yüksektir.

3. Firma sizinle bir sözleşme yapmak istemiyorsa o firmadan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

4. Evden eve nakliyat işlerinde taşıma işlemi yapan kişilerin daha önce bu işi yapıp yapmadığını öğrenebilirsiniz.

5. Son olarak karşınızdaki firmanın referansları var mı? Firma hakkında yapılan olumlu/olumsuz yorumlar ne durumda?

Yukarıda yazılanları özetlemek gerekirse, Evden eve nakliye hizmetin rekabetin yüksek olduğu bir çalışma stilidir. Anlaşmalar sanal ortamda yapılmaya başlandı. Biz buna karşıyız. Sanal ortam da web siteniz ve tanıtımınız olabilir. Ancak öncelikle yerinde görülmesi, keşif yapılması ve planlı programlı taşıma işleminin yapılması gerekir. Lütfen evden eve nakliyat hizmetinde ödenen miktarın azlığına çokluğuna bakmayın. İşi ehline teslim edin. Dilerseniz taşımacılık işlemi için iletişim bölümünden bizleri arayıp randevu talebinde bulunabilirsiniz. En uygun fiyatlarla evden eve nakliyat işlemlerinizi yapabiliriz.

Nakliye sektöründe kullanılan en donanımlı teknolojileri ve araçlar ile eşyaların kolay bir şekilde bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlayan firmamız sahip olduğu deneyim ve bilgi ile sorunsuz hizmetler sunarak size zamandan kazandırmayı hedeflemiştir. Yüksek katlı apartmanlarda oturanlar için çözümler sunan Batman Montaj evden eve nakliye hizmetleri ile eşyalarınızı çok hızlı bir şekilde zarar vermeden evinize taşımayı bir ilke edinmiştir. Önceliği müşteri memnuniyeti olan asansörlü taşımacılık hizmetinde kullanılan vinçli araçlar ile kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınızın dikkatli ve özenle stressiz bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Bu hizmeti sizlere ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Evden eve asansörlü taşıma hizmeti esnasında öncelikle eşyalarınız dikkatli bir şekilde ambalajlanır daha sonrası vinçle indirilerek taşıma araçlarına yüklenir. Asansörlü vinçler eşyalarınızın uygunluk durumuna göre balkondan ya da camdan indirilmektedir. Siz de eşyalarınızın güvenle yeni adreslerinize taşınma ihtiyacınız da lütfen bizeulaşın.


Eşya Ambalajlama ve Paketleme

Evden eve nakliye hizmetinde en önemli konulardan birisi de eşyalarınızın zarar görmemesi için düzenli bir paketleme yapmaktır. Bu işlem için mutlaka eşyalarınıza uygun bir paketleme sistemi seçmelisiniz. Bilgi ve birikime sahip kişiler tarafından evden eve nakliye eşyası paketleme hizmeti için evinizde bulunan eşyalarınız titizlikle paketlenip herhangi bir zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Eşyalarınızın büyük bir titizlikle ambalajlanması taşınma anında kırılıp dökülmemesi için önemlidir. Taşınması ve yüklenmesi en zor olan mobilyalarınız için uzman personelimiz tarafından yerinden sökülüp özenli bir şekilde sarılıp zarar görmeden taşınır. Evden eve nakliye işlemlerinde beyaz eşyaların daha da dikkatli taşınması gerekiyor. Beyaz eşyalar hem ağır olması hem de taşınma sırasında hasar alması büyük bir zarar yaratacaktır. Sizler için beyaz eşya taşımasında dayanıklı paketleme malzemeleri kullanılarak beyaz eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Nakliye paketleme hizmetleri yapılan bir yerde ambalajlarında kaliteli olması gerekiyor. Biz sizlerin taşınma sürecini stressiz ve kolay bir şekilde tamamlanmasını istiyoruz. Siz de bu izin eğitimini almış profesyonel firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık

Nakliye sigortası neden değerlidir?


Paketlerinizin müşterinize iyi durumda teslim edileceğini varsayarsınız. Sonuçta, teslimat şirketine nakliye masraflarını ödüyorsunuz ve genellikle her şey yolunda gidiyor. Ancak taşıyıcılar her gün yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca paket gönderiyor. Bu, bir paketin hasar görmesi ve hatta kaybolması riski oluşturur. Ve sadece nakliye masraflarını ve orijinal paketin değerini kaybetmekle kalmaz, aynı zamanda yenisini de ödemeniz ve nakliye masraflarını tekrar ödemeniz gerekir.

Paket gönderirken ek sigorta satın alıp almayacağınız her zaman sorudur.

Paketlerinizi sigortalamanın avantajları

Paketlerin hasar görme veya kaybolma riski her zaman olduğundan, genellikle bunları sigortalamak akıllıca olur. Aşağıdaki avantajları göz önünde bulundurun:

Düzgün paketlenmiş olması koşuluyla, paketinizdeki herhangi bir hasar veya kayıp için tazmin edileceksiniz.

Siparişin satın alma değeri + gönderim bedelini alırsınız, bu da müşterinize hiçbir ücret ödemeden yenisini göndermenize olanak tanır

Size güvenlik sağlar ve bir şeyler ters gittiğinde müşterilerinize hızlı hizmet sunabilirsiniz.

Varsayılan olarak ek sigorta istemeseniz bile, paketlerinizi tatillerde her zaman sigortalamayı unutmayın.

Taşıyıcılar bazen bu süre zarfında normalden% 300'e kadar daha fazla paket işleyerek kayıp veya hasar olasılığını artırır.

Nakliye sigortası ne zaman mantıklı bir seçimdir?


Nakliye sigortası her zaman gerekli değildir. Bu temel kuralı öneriyoruz: hasar veya kayıp durumunda değiştiremeyeceğiniz öğeleri sigorta ettirin.

Bu, daha yüksek değerli paketleri sigortalamanın akıllıca olduğu anlamına gelir. Nakliye sigortası, uluslararası nakliye yaparken de mantıklı bir seçimdir.

Sonuçta, gönderim işlemi sırasında paketlerinizi birden fazla taraf ele alacak ve bu da sorun olasılığını artıracaktır.

 
REFERANSLAR