AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

MOBİLYA İMALAT

MOBİLYA İMALAT

Batman Montaj, bölgedeki mobilya firmalarının artan ihtiyaçlarını karşılamak için üzere kurulan bir şirkettir. Her türlü mobilyayı her türlü malzemeyi kullanarak üretmeye dayanan tecrübemiz ile mobilya imalat üzerine teknik ve üretim ekiplerinden gelen sürekli güncellemeler ile büyük bir azimle çalışmamıza başladık. Üstlendiğimiz her proje benzersizdir sipariş veren müşteriye, pazara ve belirli bir andaki ihtiyaçlara bağlıdır. Değişmeyen şey, zorluklara karşı tutumumuz, kalite ve müşteri hizmetlerimize olan bağlılığımızdır.


İster geniş bir ürün çeşidi yelpazesi üretmek için ister seri üretim verimliliğini isteyin, sizin için doğru çözümü bulacağız. Yeni ürün geliştirme sürecindeki ilk adımlarımızdan biri, tasarım konseptinizin ve bunun üretime nasıl dönüştüğünün önemli bir analizini içerir. Amaç, ürettiğimiz ürünlerin üretim yeteneklerimize uyacak şekilde yapılmasını sağlamak ve daha sonra müşterilerimize en iyi fiyatlandırmayı ve uzun ömürlü ürünler sunmaktır.


Bugün, güçlü ve güvenilir makineler olmadan mobilya panelleri üretmek artık düşünülemez. İhtiyaçlarınıza ideal şekilde uyan bir sistem sunuyoruz. İş parçalarının depolanması, taşınması ve işlenmesini birleştiren ideal çözüm, sizi başarıya giden yola çıkaracak güvenilir bir üretim süreci sağlar. En yeni üretim tekniklerini kullanarak en yüksek kalitede mobilya imalat ediyoruz. 


Mobilya imalatı, tüm odalar için ev mobilyaları, dekor ürünleri, ofis mobilyaları, bebek ve çocuk mobilya, evcil hayvan mobilyaları ve konfor ürünleri dahil olmak üzere tüketici ve ticari sektör mallarının ticari üretimini ifade eder. Üretilen özel mobilya ürünleri arasında, kanepeler, masalar, masalar, sandalyeler, kabinler,  beşikler, sehpalar, yatar koltuklar, tabureler, salıncaklar, hamak, dolaplar, raflar, gardıroplar, eğlence merkezleri, aydınlatma aksesuarları,  sandıklar, çekmeceler bulunmaktadır. Belirli demografilere hitap eden taslak tablolar, tezgahlar ve özel ürünler. Tasarımlar, estetik, boyutlar, boy ve ağırlıktaki yüksek değişkenlik, ürünlerin tüketici tercihlerine ve hedeflenen kullanıcının ihtiyaçlarına uyması gerektiğinden mobilya imalatında yaygın bir parametredir. Bölgesel estetik, sanatsal standartlar ve normlar da tüketici pazarları arasında değişen ürünlerle mobilya tüketimini etkilemektedir.


Ahşap, mobilya üretimi temel malzemelerden biridir ve hala marangozluk ticaretinde mobilya ürünlerine dönüştürülmektedir. Mobilyaya yönelik hızla artan talep, mobilya ve ilgili ürünlere yönelik çok daha geniş bir tüketici talebine sahip sanayileşmiş ve sanayileşme sonrası hizmet ekonomilerinde iyileştirilmiş yaşam kalitesi ve daha yüksek gelirlerle birlikte geldi. Benzer şekilde, geniş ticari sektörlere sahip hizmet ekonomileri, ofis mobilyaları ve diğer ürünler için büyük pazarları oluşturmaktadır. Tekstil imalatı, mobilya döşemelerinin seri üretimine imkan sağlamıştır. Benzer şekilde, endüstriyel kaynak ve metal işleme, mobilya tasarımını metal yapıların ve parçaların artan kullanımına açmıştır.


Mobilya imalatı muhtemelen firmamızın en önemli unsurudur ve bu nedenle oldukça kişiselleştirilmiş bir hizmettir. Bir mobilya parçasını kurtarmayı düşünüyorsanız, elinizde ne olduğunu biliyorsunuz ve ne bekleyeceğinizi biliyorsunuz ve kurtarma hizmetimizi kullanmayı düşünebilirsiniz. Mobilya imalatında bilinmeyen bir şeydir, önceden oturmak ya da denemek için fırsatınız yoktur, bu yüzden önce bir resme, bir imgeye veya bir düşünceye dayanır.
Bizim için süreç oldukça kapsamlı, sizinle oturup üretilmesini istediğiniz şeyin üzerinden geçmenin veya sahip olduğunuz fikirleri tartışmanın başlangıcından itibaren devam ediyor. Süreci CAD çizim hizmetimizle tamamlıyoruz ve ardından üretim sürecine geçiyoruz.
Mobilya imalat süreci gerçekten çok önemli ve çok ciddiye aldığımız bir süreç. Sert ahşap, çam, kullanmak istediğiniz her türlü ahşap seçeneğiniz var, belirli malzemelerden yapılabilir. Bir de konfor seviyesi var, bu yüzden farklı köpük dereceleri, konfor seviyeleri ve yaylar, içinde bulunan sistem ve sonra tabii ki ana ürün olan kumaş, hepimizin gördüğü şey hakkında konuşuyoruz.
Mobilya üretimimiz üç aşamalı bir sürece ayrılmıştır:
1. Çerçeve üretildikten sonra fabrikamıza gelip mobilyalarınıza bir göz atmaya davetlisiniz. Mobilyanızın yapısından memnun olduğunuzdan emin olmak için bu noktada imzalarız.
2. Daha sonra sizi rahatlık testi yapmak için tekrar gelmeye davet edeceğiz. Bu rahatlık testi, evinize girmeden önce tamamen rahat hissettiğiniz bir yerde oturduğunuzu garanti eder, çünkü bizden daha kötü bir şey yoktur, "Tamam, işte resim, işte eşya", sonra teslim ettirin ve onun belirli unsurlarından memnun değilsiniz. Bu garantili bir süreçtir.
3. Kumaş, ister osmanlı, ister modüler veya herhangi bir şey imal edilirken, mobilya eşyalarınız üretilirken gelip seçebileceğiniz ve inceleyebileceğiniz bir şeydir. Yine, mutluluğunuzun önemi çok büyük. İtibarımızı böyle inşa ettik.
Bu çok gurur duyduğumuz bir şeydi. Uzatılmış bir süreç gibi görünebilir, ancak o ürün size teslim edildiğinde, o ürüne en büyük önemin verildiğinden ve bir müşteri olarak tamamen mutlu olduğunuzdan emin olmak son derece önemlidir, çünkü bunu başarmaya çalışıyoruz.

Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen ev ahşap mobilya ve ofis ahşap mobilyalarının yüksek kaliteli ve rekabetçi fiyatını sunuyoruz, numuneler sağlıyoruz ve onaylandıktan sonra en uygun toptan fiyatla işbirliğini onaylıyoruz. Müşterilerin sorunları hızla kurmasına ve çözmesine yardımcı olur. Siz de mobilya imalat için Batman Montaj'dan teklif almadan mobilya yaptırmayınız. 

 
REFERANSLAR