AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

MOBİLYA SÖKME VE TAMİR

MOBİLYA SÖKME VE TAMİR HİZMETİ

2004 yılından bu yana Batman Montaj, bölgedeki önde gelen yerinde mobilya onarım uzmanları olarak eşsiz bir üne kavuşmuştur. Hızlı ve nazik hizmetin yanı sıra kaliteli işçiliğe olan bağlılığımız, hizmet alanımızda müşterilerimizin güvenini kazanmamızı sağlamıştır. Müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak en son teknikleri ve ürünleri dahil etmeye çalışıyoruz. Çoğu marka üzerinde çalışabiliriz ve tüm mobilya kalitesi yelpazesi üzerinde çalışıyoruz. Yaptığımız işten büyük gurur duyuyoruz ve üzerinde çalıştığımız parçaların bütünlüğünü koruma konusunda uzmanlaşıyoruz. Uzun yıllar sahip olacağınız sağlam kaliteli mobilyaları onarabilir ve restore edebiliriz. Anılarınız ve değerli eşyalarınız tek kullanımlık değildir.

Hevesli Uzmanlardan Oluşan Bir Ekibimiz Var

Güveninizi kazanmak ve onarılan mobilyalarınızı gördüğünüzde heyecanlanmak için çok çalışıyoruz.

Mobilya onarımına ve ahşap restorasyonuna ihtiyacınız olduğunda, kaliteli işçiliğe ve detaylara gösterilen özen konusunda Batman Montaj'ın uzman personellerine güvenebilirsiniz. Taşınma sırasında mobilyaların zarar görmesi nadir bir durum değildir. Pahalı bir mobilyanızın hasar görmesi çok can sıkıcıdır. Zarar gören bu mobilyayı atmak istemezsiniz değil mi?  Hasar tamir edilirse çok mutlu olacağınıza inanıyoruz. O halde Batman Montaj ile tanışmak için doğru yere geldiniz. Mobilya onarımında Uzmanız.

Batman Montaj 15 yılı aşkın süredir Batman'da evlere ve işyerlerine profesyonel mobilya onarımı, kabin onarımı ve yeniden kaplama ve hasar restorasyonu sağlıyor. Mobilya restorasyon hizmetlerimiz, müşterilerin aile hatıralarını geri yükleyerek anılarını korumalarına yardımcı olur ve onlara mobilya ve dolapları değiştirmek yerine onarma seçeneği sunarak paradan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Profesyonel personellerimiz, değiştirme maliyetlerinin çok altında bir ücret karşılığında ev mobilyalarınızı onarabilir, yenileyebilir veya yeni gibi bir duruma geri getirebilir. Konut mobilyalarınız, kalıplarınız ve doğramalarınızın bakımı için Batman Montaj'a güvenebilirsiniz.

Yerinde çalışan ve programınıza uyan eğitimli teknisyenlerimiz, mülkünüzün demirbaşlarını ve mobilyalarını orijinal güzelliğine geri döndürmek için üstün teknikler ve ürünler kullanır. Öncelikle az kokulu su bazlı ürünleri kullanma sürecimiz, günlük işlerinizde minimum kesintiye neden olur. Çerçeveleri, menteşeleri, mafsalları, bacakları ve diğer birçok sorunu sabitleme konusunda geniş deneyime sahibiz. Ayrıca ahşap üzerinde kozmetik onarım, masa ve dolap yüzeylerinde çizikler ve ezikler gibi hasarları gizleme konusunda da becerikliyiz. Sunduğumuz tüm dolap ve ahşap onarımları evde yapılacaktır. Yalnızca çok nadir durumlarda, mobilyaların daha büyük onarımlar için atölyemizde yapılması gerekecektir.

Düz paket dolabını bir araya getirecek kadar emin değil misiniz veya müşterilerinize güzel bir ekstra hizmet mi sunmak istiyorsunuz?  Batman Montaj, yeni satın alınan mobilyaların montajını evin rahatlığında gerçekleştirmesi için iki kişilik bir teknisyen ekibinin tesisi ziyaret etmesini sağlayabilir. Gardıroplar, yataklar, ofis mobilyaları, dolaplar. Mobilyalar ne olursa olsun, hepsini bir araya getirebiliriz.

 

Birçok kullanışlı faydası olan mobilya onarım

Yerinde uygun mobilya onarımı

Ağır mobilyalarınızı atölyelere getirmeniz gereken günler geride kaldı. Profesyoneller size yerinde ahşap mobilya onarımları sağlayabileceğinden, ahşap tamiri hizmetlerimizle hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz:

• Lekeli ahşabı yeniden cilalamak ve eski mobilyaları onarmak;

• Ahşap yüzeylerdeki maskeleme çizikleri ve mobilya yayları onarımı;

• Mobilya bağlantılarını sabitlemek ve ahşap masaları, masaları, sandalyeleri, kitaplıkları vb. Sabitlemek

Ne yaptıklarını bilen yetenekli ahşap onarım uzmanları

İster fütüristik görünümlü bir dolabınız veya eskilerden kalma bir yemek masanız olsun, dost canlısı ve bilgili tamirciler her zaman yeni değişikliklerinizi eşyanızın tasarımına uydurmanın bir yolunu bulacaktır. Batman'da ki her mobilya onarım seansından sonra, yıpranmış mobilyalarınıza ikinci bir şans vermekten mutluluk duyacaksınız!

Kapsamlı ahşap onarım sigortası

İster sandalyelerin yeniden cilalanması, ister ahşap masalar olsun, mobilyalarınız hizmet süresince her zaman tamamen sigortalı olacaktır. Tabii ki, her mobilya tamircisi size kaliteli sonuçlar sunmayı taahhüt eder ve eşyalarınızı azami özenle ele aldığınızdan emin olur.

Hem eviniz hem de ofisiniz için mobilya yenileme

Yenileme ahşap mobilyalarınızı doğrudan ofisinize götürürken neden evinizde durasınız ki? Fantastik Tamirci, müşterilerinizi etkilemekten başka bir şey bırakmayacak birinci sınıf ofis mobilyası onarımlarında size memnuniyetle yardımcı olabilir.

Kişiye özel ahşap mobilya onarım yaklaşımı

Uzmanları basit bir koltuk tamiri için aramış olsanız bile, işlerini olabildiğince çabuk ve dikkatli yapmak için her zaman fazladan zaman ve çaba harcayacaklardır. Ve en sevdiğiniz koltuğunuzda özellikle sevmediğiniz birkaç kusur varsa, profesyoneller memnuniyetle bunları bir anda ortadan kaldıracaktır.

Tüm malzemeler evde sağlanır

Birkaç çekmeceyi veya gevşek tutacağı mı değiştirmeniz gerekiyor? Ekip, mobilyalarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak için geniş bir bileşen yelpazesi taşıyacaktır. Bu unsurların şekli ve görünümü tamamen size bağlıdır  bu mobilya onarım hizmeti ile yaratıcı yönünüzü ifade etme fırsatı her zaman vardır!

Sadece bir görev gönderin, hangi mobilyaların çıkarılması veya atılması gerektiğini belirtin ve ideal tarih ve saatinizi ayarlayın. Ardından, isteğinizi yerine getirebilecek yakındaki Görevlilerden teklifler ve ücretsiz teklifler alacaksınız. Hızlı ve güvenilir mobilya sökme işlemini görevlilerimiz mobilyanızın sökülmesinden eşyalarınızın atölyemize getirilmesine kadar tüm süreci devralabilir.

Mobilya tamiri, ahşap restorasyonu, döşeme onarımı için Batman Montaj yardım etmeye hazır.

 
REFERANSLAR