AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

MOBİLYA PAKETLEME HİZMETİ

MOBİLYA PAKETLEME HİZMETİ


Ev taşıma ya da ofis taşıma hizmetlerinin doğru düzgün bir şekilde yapılabilmesinin ilk ve temel şartı eşya paketleme sürecinden geçer. Beyaz eşyaların, masaların yüzeylerinin çizilmemesi için profesyonel bir şekilde yapılması gerekir. Aksi takdirde maddi zararlar oluşabilir. Yine firmamız tarafından kırılabilecek eşyaları nakliye esnasında battaniye ile sarmaktayız.

Amacımız sevkiyat halinde eşyaların zarar görmemesi, deforme olmamasını en aza indirmek istiyoruz. Ek olarak paketlerin yüzeylerinin üzeri izole malzemeler ile sarılmaktadır. Eşya paketleme işlemini şu şekilde yapıyoruz. Kırılabilecek malzemeler için ayrı ambalaj kullanmayı, ağır hantal mobilyalar için farklı ambalajlar kullanıyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınızı sıfır risk ile taşımayı sağlıyoruz. Ambalajlanan eşyaların açılmaması için yapıştırma orantısı yüksek bantlar kullanmaktayız.

Tek amacımız ve gayemiz yükleme ve boşaltma uygulamaları esnasında eşyaların zarar görmesini engellemiş oluyoruz. Müşterilerimize her zaman ambalajlamaya ve hazırlık çalışmalarına zamanında başlamalarını tavsiye ederiz. Deneyimlerimizden, çoğu müşterinin mobilyayı hazırlamayı çok zor bulduğunu ve dış kaynak kullanmayı tercih ettiğini biliyoruz. Bunun için detaylı görüşme sağlayabiliriz. İletişim bölümünden bizimle görüşebilirsiniz.

Modern çevre dostu ambalaj türleri ile çalışıyoruz:


1. Karton

2. Hava kabarcığı sargısı

3. Ambalaj bandı

4. Streç film

Her birinin kendine göre avantajları vardır. Örneğin, karton en yaygın, popüler ve aynı zamanda güvenilir malzemelerden biridir. Giysilerden ev aletlerine kadar hemen hemen her öğeyi taşımak için kullanılabilir. Ayrıca, karton kutular rahat ve ferahtır. Onlarla birlikte, sık sık yapıştıkları ambalaj bandı kullanılır. Sonuçta, hiç kimse birkaç düzine kitabın en uygunsuz anda yere düşmesini istemiyor! Hava kabarcığı sargısı da yeri doldurulamaz bir malzemedir. Özellikle kırılgan eşyaların (aynalar, büro malzemeleri vb.) Paketlenmesinde kullanılır. Streç filme gelince, mukavemeti artmıştır. Uzatılabilir ve bundan sonra kolayca orijinal durumuna geri dönecektir. Bu nedenle bu ambalaj darbeye dayanabilir.

Öncelikle mobilyadan bahsedelim. Bir yatağı taşımanız gerekiyorsa, demonte edilebilir. Kenarlar ve başlık karton veya streç film ile izole edilmiştir. Yatağı da paketlemeniz gerekiyor. Modern dolap mobilyaları (örneğin dolaplar) da monte edilmiş olarak çıkarılamaz. Parçalarını hasardan korumak için bir karton bölme kullanılır. Döşemeli mobilyalar için döşemenin güvenliği önemlidir, bu nedenle özenle paketlenmelidir. Bu gibi durumlarda kanepe ve koltuklar streç film ile sarılır.

Birçok müşteri, orada paketleme işiyle ilgilenen bir profesyonele sahip olmanın çok hoş olduğunu deneyimlemektedir. Sizin için ne yapabileceğimizi mi merak ediyorsunuz? Taşınma uzmanımız size olasılıkları memnuniyetle anlatacaktır.

Neden paketleme hizmetini kullanmalısınız?


Tüm ev içeriğiniz pratik paketleme öğrencilerimiz tarafından kısa sürede paketlenip taşınabiliyorsa, neden kendiniz için zorlaşasınız?

Tüm ambalaj malzemelerini kendimiz getiriyoruz. Hakkında düşün; kutular, sızdırmazlık folyoları ve kabarcık folyolar.

Gardırobunuz için özel gardırop kutuları, koltuk ve yataklarınız için özel plastik koruyucu kılıflarımız mevcuttur

Televizyonlar ve ses sistemleri gibi elektronik cihazlarınız bile özel elektronik kutularda özenle paketlenmiştir. Kendinizi çok fazla çaba sarf etmeyin ve uygun paketleme hizmetimiz sizi şaşırtacak.

Paketleme Hizmetimiz aşağıdakilerden oluşur:

• Kutuların profesyonel ambalajlanması ve etiketlenmesi

• Dolap, yatak ve diğer mobilyaların sökülmesi ve paketlenmesi

• Beyaz eşyaların sökülmesi, boşaltılması ve paketlenmesi

• Kanepelerin ve yatakların örtülerle paketlenmesi

• (Çok parlak) mobilyaların özel mobilya folyosu ile sızdırmazlığı

• Televizyon ve ses sistemleri gibi elektronik parçaların sökülmesi ve paketlenmesi

• Öğrenci döngüsü için eski mobilyalarınızı yanınızda götürmek

Paketleme hizmeti nasıl çalışır?

Taşınma uzmanımıza telefonla ulaşın size faydalı bilgiler verecek ve dileklerinizi öğrenecek. Sizinle görüşerek, ev eşyalarının profesyonelce paketlenmesi için kaç kutu ve paketleme malzemesinin gerekli olduğu konusunda bir tahmin yapılacaktır.

Yer değiştirmelerimizle ilgili daha fazla izlenim için

• Hareketinizi kolayca düzenleyin

• Adil ve net bir yer değiştirme tavsiyesi

• Profesyonel nakliyeciler

• Profesyonel hareketli malzemeler

MUSTERİ DEGERLENDİRMELERİ

Paketleme gününde kutuları ve ambalaj malzemelerini yanımıza alıyoruz. Çoğu insan ev eşyalarını taşınmadan bir gün önce paketlemeyi seçer, ancak bu elbette taşınmadan birkaç gün önce de yapılabilir. Hareket etmeye hazır hale getirme Paketleme hizmeti, iyi bir hazırlık yoluyla taşınan günün mümkün olduğunca sorunsuz geçmesini amaçlamaktadır. Bunu olabildiğince tüm küçük eşyaları kutulara koyarak, mobilyaları sökerek veya folyo ile paketleyerek ve hareket gününe mümkün olduğunca her şeyi hazırlayarak yapacağız.

Paketleme öğrencileri, belirli mobilyaların sökülmesi gerekip gerekmediğini kendileri değerlendireceklerdir. İstenirse kutular ve eşyalar etiketlenebilir, böylece taşıyıcılar taşınma gününde tam olarak hangi odaya götürülmesi gerektiğini bilir.

Paketleme servis ekibi

Paketleme ekibimiz, ev içeriğini profesyonel bir şekilde paketlemek için doğru uzmanlığa sahip, yalnızca deneyimli hareket eden öğrencilerden ve kalifiye taşeron ustalarından oluşmaktadır. Bu şekilde, mobilyalarınızın ihtiyaç duyduğu doğru korumayı aldığından her zaman emin olabilirsiniz.

Hasar olasılığı en aza indirilecek ve aşırı stres olmadan hareket gerçekleştirilebilecek. Taşıma için sık sık aynı paketleyici ekibini görevlendirmemiz istenir. Elbette aynı nakliyecileri planlamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bizimle her şeyiniz güvende ve sağlam olacak!
REFERANSLAR