AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

MOBİLYA MONTAJ VE TAMİR

MOBİLYA MONTAJ VE TAMİR

Taşınırken veya mobilyayı yeni sipariş ettiyseniz ve monte edilmesi gerekiyorsa. Batman Montaj olarak tam yerindesiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için bir telefon kadar yakınız. Sizlere batmanda en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Bazı mobilyaların montajı neredeyse daha yüksek bir teknik eğitim gerektirir ve sıradan bir kişi bütün gününü bunun üzerinde geçirebilir, sürekli olarak mağazaya ya da aletler için komşulara koşabilir. Tamirci mobilyayı birkaç saat içinde monte edecek, tornavidadan matkaba kadar çeşitli aletlere sahipler. Profesyoneller tarafından montajı yapılan mobilyalar yıllarca sağlam kalacaktır. Batman montaj olarak Profesyonel mobilya montaj hizmeti ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. İster tek bir kanepe için bir mobilya montajcısına, isterse bir ev dolusu yeni mobilyaya ihtiyacınız olsun, ihtiyacınız olabilecek her şeyde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Mobilyaların sökülmesi ve montajı için profesyonel hizmetlerin avantajları

Mobilyaların yüksek kalitede sökülmesi, sökülmesi, yalnızca gereksiz zorluklardan kaçınmaya değil, aynı zamanda:

  • kişisel zamandan tasarruf etmek için  eksiksiz bir alet setine ve hatırı sayılır deneyime sahip profesyonel montajcılar, yatakları, kanepeleri, dolapları, rafları, tuvalet masalarını ve diğer mobilya öğelerini mümkün olan en kısa sürede sökebilecek / monte edebilecektir;
  • mobilyanın ömrünü korumak için  mobilyayı sökerken ve monte ederken, bazı bağlantıların tekrar tekrar sökülmesi bağlantı yerlerinin ve gevşek kapıların "gevşemesine" neden olabileceğinden, hangi bağlantıların ve nasıl sökülüp söküldüğünü bilmek önemlidir.
  • kolay taşıma (nakliye) için mobilya hazırlama  aynı zamanda taşıma hizmetlerinde de uzmandırlar ve kargo ile çalışmanın tüm özelliklerinin ve taşıma için en uygun hazırlığın farkındadırlar.

Mobilyaların sökülmesi ve montajı için hizmetlerin maliyeti yüksek değildir. Aynı zamanda ister ofis, ister apartman veya yazlık taşınma olsun, bu işi yapmaya istekli insanları bulmaktan, sonuçları hakkında endişelenmemek ve bir şey aniden kaybolursa sorumluluğu değiştirecek kimseyi aramamaktan endişe edemezsiniz. Mobilya montajcıları, mümkün olduğunca sorumlu bir şekilde çalışmaya yaklaşırlar ve resepsiyon masasından bölmelerin kitaplıklarına, bilgisayar masalarına, ranzalara ve diğer şeylere kadar her türlü mobilyayı sökebilir / monte edebilir.

Mobilyaların demontajı ve montajı

Bir ofis veya evin yerini değiştirmeyi planlarken, mobilyaların asgari düzeyde sökülüp monte edilmesinin tavsiye edildiğini unutmamalısınız. Mobilyanın taşınması gereken ancak demonte edilmesi ya da sökülmemesi tavsiye edilmeyen bir durum varsa kargonuzu teslim etmek için en iyi seçeneği bulacak iskele hizmetleri sağlayabiliriz.

Taşıyıcı seçiciler

Mobilyaların montajı ve demontajı konularında biri zamandan tasarruf etmek isteriz. Birisi bu tür bir işi kendi başına yapmanın zevkini bile yaşayabilir, diğerleri bir şeyleri paketlemeyi tercih eder ve biri bir gözlemci konumunu seçer. Herkesin kendi öncelikleri, istekleri, tercihleri, kendi vizyonu vardır.  Birçok ev ve ofis mobilyası seti, ekli talimatlar doğrultusunda zahmetsizce monte edilebilir ve bağımsız olarak sökülebilir. Önemli olan - zaman ve sabır, eylemlerin uygulanmasında bir dizi gerekli araç ve tutarlılık. Küçük ve orta büyüklükteki parçaların montajı, kendi kaynakları ile yetinerek, büyük boyutlu mobilyaların montajı ve demontajı ile kurtarılabiliyorsa, bu tür tasarruflar maliyetli onarımlara veya kullanılamaz öğenin tamamen değiştirilmesine neden olabilir. Özellikle, gardıropların ve karmaşık yapıların mekanizmalarından bahsediyorsak, onlarla çalışırken, iki veya daha fazla ustanın uyumlu çalışması gerekebilir.

Şirket içi mobilya hizmet ihtiyaçlarınız ustalıkla karşılanır. Personelimiz, mevcut en etkili onarım ve bakım çözümlerini sağlamak için fabrikada eğitilmiştir. İster basit bir sandalye temizliği isterse en karmaşık mobilya yenileme projeleri olsun, Ofis ortamınızı koruma ve günlük yıpranma ve yıpranmanın bir adım önünde olmanıza yardımcı olacak deneyime sahiptir.

Onarım teknisyenlerimiz, arızalı pnömatik koltuk parçalarını uygun bir şekilde değiştirir, kilitli dosya dolaplarını ve masalarını açmak için acil durumlara rutin olarak yanıt verir ve halı lekeleme acil durumları ve grafiti kaldırma gibi çeşitli ofis ikilemlerini çözer. Daha düzenli ve planlı olarak, aynı zamanda sektördeki en iyi ofis mobilyası rötuşlarını ve ahşap bakımını sağlıyoruz. Her program ihtiyaçlarınızı, bütçenizi, sıklığınızı ve takip gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.


Sorunsuz Mobilya Kurulumlarını Elde Edin

Yeni düz paket masanız, koltuğunuz veya yatağınız sırf nasıl monte edeceğinizi bulamadığınız için toz toplamaya gerek kalmaz. Bizimle iletişime geçin, yetenekli profesyonellerimizden birini bulunduğunuz yere gönderelim ve eşyanızı hemen hazırlayalım. Gardıroplar, masalar, salıncak setleri, bahçe sandalyeleri, yatak çerçeveleri, saklama rafları, dış kapı değişimi ve daha fazlası, sunduğumuz mobilya montaj hizmetlerinin listesi kapsamlıdır.
 
Batman Montaj olarak mobilya montaj hizmetlerinde, müşterilerimizi memnun etmekten büyük gurur duyuyoruz. Bu nedenle, mobilya montajını mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmeye çalışıyoruz. Montajı gerekenler hala depodaysa, evinize veya ofisinize teslimat konusunda yardımcı olabiliriz. Montajı sizin için halledebiliriz ve mobilya parçasını tam istediğiniz yere yerleştireceğiz. Sonuç olarak, süreçte mobilyanızı bozmadan yeni mobilyaların takılmasının rahatlığını yaşarsınız.
 
Mobilya montajı sadece zorlu bir iş değil, aynı zamanda zaman alıcı da olabilir. Kişisel olarak yapmanın zahmetini atlayın ve yapılacaklar listenizin üstünü çizin. Şimdi bize ulaşın ve işi sizin için uygun bir fiyata yapalım.

 

 
REFERANSLAR