AVRUPA BÖLGESİ

0555 189 8972

ANADOLU BÖLGESİ

0555 189 8972

MERKEZ

0555 189 8972

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Size sorunsuz ve stressiz bir taşınma hizmeti sağlamayı taahhüt ediyoruz. Çoğu insan için taşınmak çok stresli bir iştir. Her şeyin birbirine bağlı gibi göründüğü ve büyük bir kısmının ayarlanması gereken hareketli bir durumda tüm yönleri gözden geçirmek karmaşık olabilir.

Batman Montaj olarak size bir çözüm sunuyoruz. Taşınmanızdan tamamen vazgeçebileceğiniz, taşınmanızın isteklerinize göre ele alınacağından emin olabileceğiniz güvenilir bir yer değiştirme ortağı mı arıyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten kaçınmayın; Taşınmanızı azami özenle nasıl gerçekleştirebileceğimizi memnuniyetle açıklayacağız.

Aynı gün yanıt

Bizimle bir soru veya teklif talebinde bulunursanız, size aynı gün cevap vereceğimizi garanti ederiz.

Sabit fiyatlarla tam hizmet yer değiştirmeleri

İletişim talebinizin ardından dilerseniz keşif olacaktır. Kişisel hesap yöneticiniz bu ziyarete bağlı olarak bir teklif hazırlayacaktır. Güvenilmez şirketlerde çoğu kez olduğu gibi, herhangi bir metre taşıma, her öğe için, bir kat için, on adım için veya başka bir şey için ek ödememiz yoktur. Sipariş verirken taşınmanızın tüm özelliklerini tartışacağız ve ne kadar ödeyeceğinizi açıkça anlayacaksınız. Bu meseleye bizler karar veriyoruz, nakliyecilerimiz değil. Herhangi bir sorunuz varsa bizi arayın, her zaman iletişim halindeyiz.

Her zaman zamanında geliriz

Taşınmanız için önceden ayrıntılı bir plan yapıyoruz. Bu plan, isteklerinizi deneyimli hareketli çalışanlarımızın bilgi ve uzmanlığıyla birleştirir. İyi bir başlangıç işin yarısıdır: bu nedenle, taşınmanızın plana uygun ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için kararlaştırılan zamanda kapının önündeyiz.

Sigortalı Taşıma

Mükemmelliğe ulaşmaya çalışıyoruz ve bu nedenle, her şeyin tam olarak plana göre çalışması için hareketinizi koordine etmek için her şeyi yapıyoruz. Ancak, beklenmedik düzensizliklerin meydana gelmesi durumunda, tüm içeriğiniz yer değiştirme işlemi sırasında tarafımızdan otomatik olarak sigortalanacaktır. Bu sigorta, Batman Montaj'ın sunduğu çeşitli taşınma hizmetleriyle ayrılmaz bir hizmettir.

Acil yer değiştirme?

Batman Montaj ayrıca acil durum taşınmalarında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hızlı hareket etmek istiyor musunuz veya ihtiyacınız var mı ve acil durum taşınmalarında tecrübesi olan bir taşınma şirketi mi arıyorsunuz? Batman Montaj, acil bir taşınmanın mümkün olduğu kadar yeterli ve verimli bir şekilde nasıl yürütüleceğini tam olarak bilir ve işi elinizden almaktan mutluluk duyar.
REFERANSLAR